• 03522318262
  • kayseri.tercume@outlook.com
    info@kayseri-tercume.com
Logo

Lehçe Tercüme

çeviri-hakkinda

Yeminli Lehçe Tercüme Bürosu Kayseri

Lehçe tercüme için neden diğer tercüme büroları yerine Kayseri Lehçe tercüme hizmetlerini tercih etmelisiniz?

Lehçe Tercüme Bürosu

Kayseri Tercüme, üstlendiği tüm projelerde alanında uzman Lehçe tercümanları sayesinde kaliteli Lehçe tercüme hizmeti sunmaktadır. Tercümesi tamamlanan dokümanlarınızı okuyan ve ana dili Lehçe olan insanlar metnin tercüme olduğunu anlamayacaktır.

Geniş tercüman kadrosuna sahip firmamız dünyanın en çok konuşulan ve kullanılan dilleri arasında yer alan Lehçe’ya ve yine Lehçe’dan tüm bu dillere tercüme hizmetini sağlamaktadır.

Daha büyük projeler için tümü alanında uzman Lehçe tercüman ekibimiz ile çalışıyoruz. Bu tarz durumlarda ekibe liderlik eden tercüman, tercümesi yapılacak olan metine ait bir terminoloji çıkartmaktadır. Bu sayede ekip içerisinde çalışan tercümanlar arasında terminloji birliği de sağlanmış olur.

 Zamanında teslim ve tercümenin kalitesi hususunda %100 para iadeli müşteri memnuniyeti garantisi!

Projelerinde bizden destek alan tüm müşterilerimize vaadettiğimiz sürede ve en yüksek kalitede Lehçe tercüme hizmeti sunacağımızı taahhüt ediyoruz ve bu taahhüdümüzü yerine getirmediğimiz takdirde %100 para iadesi garantisi veriyoruz.

Anadili Lehçe olan Tercümanlar
Lehçe çeviri ekibimiz, dilbilimciler ve tercümanlardan oluşmaktadır. Ekibimiz Lehçe’dan farklı dillere ve yine başta Türkçe olmak üzere farklı dillerden Lehçe’ya birçok büyük çaplı proje tamamlamıştır.